



Digitus CAT 6 S/FTP patch cord, 5 units
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DIGITUS
- Κωδικός: WLONONWCRPN82
- Βάρος(kg): 1.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 19.00cm x 2.80cm
- EAN: 4016032442363
78,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AWG wire size | 27/7 |
| Cable length | 10 m |
| Cable shielding | S/FTP (S-STP) |
| Cable standard | Cat6 |
| Conductor material | Copper |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Connector 2 gender | Male |
| Country of origin | China |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 12.7 mm |
| Jacket material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Package depth | 28 mm |
| Package height | 360 mm |
| Package type | Polybag |
| Package volume | 1436.4 cm |
| Package weight | 1.82 kg |
| Package width | 190 mm |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 5 pc(s) |
| Twisted pair coupling type | 4x2 |
| UK Trade Tariff code | 85444210 |
| Weight | 290 g |
| Width | 11.7 mm |
