















Dahua Technology PFM920I-5EUN networking cable 305 m Cat5e U/UTP (UTP)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DAHUA
- Κωδικός: WLONONWCRMSEN
- Βάρος(kg): 8.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.40cm x 21.60cm x 36.40cm
- EAN: 6939554931185
122,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 98,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 305 m |
| Cable shielding | U/UTP (UTP) |
| Cable standard | Cat5e |
| Conductor material | Copper |
| Guarantee | G024M |
| Insulation outer diameter | 0.83 mm |
| Insulation thickness | 0.2 mm |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Package depth | 360 mm |
| Package height | 220 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 8.6 kg |
| Package width | 360 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warnings | Protect from children. |
| Weight | 7.8 kg |
