







Equip HDMI 2.0 Active Optical Cable AM/AM, 50m, 4K/60Hz
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EQUIP
- Κωδικός: WLONONWCRPPK6
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 15.00cm x 22.00cm
- EAN: 4015867234037
157,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 126,71€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3D | Yes |
| Bandwidth | 18000 MB/s |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable length | 50 m |
| Cable material | Copper |
| Cable type | Round cable |
| Compliance certificates | RoHS CE |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Gold |
| Country of origin | China |
| Guarantee | G024M |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI Ethernet channel | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 16.8 kg |
| Master (outer) case height | 480 mm |
| Master (outer) case length | 330 mm |
| Master (outer) case width | 370 mm |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Package depth | 53 mm |
| Package height | 265 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.6 kg |
| Package width | 265 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1200 (WUXGA) 2560 x 1440 3840 x 2160 |
| Sustainability compliance | Yes |
| Weight | 1.46 kg |
