





Equip HDMI 1.4 Cable, 1.8m, 4K/30Hz, 20pcs/set
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EQUIP
- Κωδικός: WLONONWCRPRZ7
- Βάρος(kg): 1.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.50cm x 23.00cm x 32.00cm
- EAN: 4015867230800
103,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 83,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3D | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| AWG wire size | 30 |
| Bandwidth | 10200 MB/s |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable length | 1.8 m |
| Cable material | Copper-clad steel (CCS) |
| Cable type | Round cable |
| Compliance certificates | RoHS CE UKCA |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Country of origin | China |
| Dolby technologies | DTS-HD Master Audio Dolby TrueHD |
| Guarantee | G024M |
| HDMI Ethernet channel | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Master (outer) case gross weight | 15 kg |
| Master (outer) case height | 450 mm |
| Master (outer) case length | 330 mm |
| Master (outer) case width | 340 mm |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Package depth | 1550 mm |
| Package height | 2150 mm |
| Package weight | 1.78 kg |
| Package width | 1550 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 1920 x 1200 (WUXGA) 2560 x 1440 |
| Sustainability compliance | Yes |
| Weight | 74 g |
