











Lindy DisplayPort 1.4 EDID Emulator
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCRPSFX
- Βάρος(kg): 0.42kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.80cm x 17.80cm x 14.10cm
- EAN: 4002888321181
136,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio formats supported | LPCM |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Bandwidth | 32.4 Gbit/s |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) UKCA CE |
| Depth | 51.6 mm |
| Guarantee | G024M |
| HDCP | Yes |
| Height | 12.1 mm |
| Housing material | Plastic |
| Maximum video resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Number of video inputs | 1 |
| Number of video outputs | 1 |
| Package depth | 138 mm |
| Package weight | 26 g |
| Package width | 136 mm |
| Product colour | Black |
| Sustainability compliance | Yes |
| Video port type | DisplayPort |
| Video resolutions | 1280 x 960 3840 x 2160 2560 x 1440 1600 x 1200 1024 x 768 1280 x 720 1920 x 1080 1280 x 1024 2048 x 1536 1680 x 1050 1920 x 1200 1366 x 768 800 x 600 |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 12 g |
| Width | 25.2 mm |
