











Equip DisplayPort 1.4 Active Optical Cable, 20m, 8K/60Hz
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EQUIP
- Κωδικός: WLONONWCRPRDG
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 15.00cm x 22.00cm
- EAN: 4015867223055
182,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 147,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bandwidth | 32400 MB/s |
| Cable length | 20 m |
| Compliance certificates | RoHS CE |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | DisplayPort |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Gold |
| Country of origin | China |
| Display Stream Compression (DSC) | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Guarantee | G024M |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 7 kg |
| Master (outer) case height | 460 mm |
| Master (outer) case length | 230 mm |
| Master (outer) case width | 300 mm |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Multi-Stream Transport (MST) | Yes |
| Package depth | 65 mm |
| Package height | 205 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 700 g |
| Package width | 205 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 5120 x 2880 2560 x 1440 1920 x 1200 (WUXGA) 7680 x 4320 |
| Sustainability compliance | Yes |
| Weight | 510 g |
