





Equip DisplayPort 1.2 Cable, 2.0m, 4K/60Hz, 15pcs/set
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EQUIP
- Κωδικός: WLONONWCRPPU7
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 15.00cm x 22.00cm
- EAN: 4015867230787
157,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 126,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 2 m |
| Cable type | Round cable |
| Compliance certificates | RoHS CE UKCA |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | DisplayPort |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Country of origin | China |
| Data transfer rate | 21.6 Gbit/s |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Guarantee | G024M |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Master (outer) case gross weight | 13 kg |
| Master (outer) case height | 450 mm |
| Master (outer) case length | 330 mm |
| Master (outer) case width | 340 mm |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Package depth | 1550 mm |
| Package height | 2150 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.52 kg |
| Package width | 1550 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Quantity per pack | 15 pc(s) |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1200 (WUXGA) 3840 x 2160 2560 x 1440 |
| Sustainability compliance | Yes |
| Weight | 81.4 g |
