
DeLOCK DisplayPort 1.4 Splitter 1 x DisplayPort to 3 x HDMI MST
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DELOCK
- Κωδικός: WLONONWCROYA8
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 2.30cm x 15.10cm
- EAN: 4043619877706
103,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 83,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 5 V |
| Cable length | 0.125 m |
| Depth | 43 mm |
| Guarantee | G024M |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Height | 14 mm |
| Housing material | Plastic |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Product colour | Black |
| USB powered | Yes |
| Video out | 3x HDMI |
| Video port type | DisplayPort |
| Video ports quantity | 3 |
| Width | 105 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 x64 Windows 10 Windows 8.1 Windows 10 x64 |