



CLUB3D USB 5Gbps Type-C to RJ45 Ethernet M/F
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Club 3D
- Κωδικός: WLONONWCRIZTX
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.50cm x 6.50cm x 12.50cm
- EAN: 8719214473327
75,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Card reader integrated | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Data transfer rate | 5 Gbit/s |
| Depth | 27 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 5000 Mbit/s 100 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| Height | 15 mm |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Microphone in | No |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 35 mm |
| Package width | 100 mm |
| Paper/cardboard packaging weight | 22 g |
| Plastic packaging weight | 3 g |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Total paper/cardboard packaging weight | 220 g |
| Total plastic packaging weight | 30 g |
| Weight | 35 g |
| Width | 78 mm |
