



Transcend JetRam JM4800ASE-32G memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5 262-pin SO-DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Transcend
- Κωδικός: WLONONWCRPOBI
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 0760557844686
1.009,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 814,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 40 |
| Component for | Laptop |
| Guarantee | G024M |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| On-Die ECC | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 C |
