



Transcend JetRam DDR4-2666 SO-DIMM 16GB
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Transcend
- Κωδικός: WLONONWCROWN2
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.70cm x 12.00cm x 7.50cm
- EAN: 0760557845720
216,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 174,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 19 |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 C |
