





RAM Kit DDR5 32GB PC 6400 CL38 Crucial Pro
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Crucial
- Κωδικός: WLONONWCRMOS7
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 1.20cm x 18.00cm x 13.30cm
- EAN: 0649528945112
526,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 424,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 38 |
| Component for | PC |
| ECC | No |
| Guarantee | F024M |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 6400 MHz |
| Memory data transfer rate | 6400 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 5 V 1.35 V |
| On-Die ECC | Yes |
