





PNY MN16GSD42666 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 260-pin SO-DIMM
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: PNY Technologies
- Κωδικός: PAMPNYSOO0019
- Βάρος(kg): 0.01kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 9.90cm x 0.30cm
- EAN: 3536403405342
142,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 114,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| CAS Latency | 19 |
| Component for | Laptop |
| Guarantee | G120M |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
