









Mushkin Redline - 32GB (2x16GB) DDR5-5600 SODIMM PC5-5600 46-45-45 | MRA5S560LKKD16GX2
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MUSHKIN
- Κωδικός: WLONONWCRPOF1
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 0846651035813
527,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 425,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| CAS Latency | 46 |
| Guarantee | G024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
