







Lexar THOR RGB 2nd Gen memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexar
- Κωδικός: WLONONWCRPU53
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 10.00cm x 10.00cm
- EAN: 0843367140671
577,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 465,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | RGB |
| CAS Latency | 38 |
| Component for | PC |
| Depth | 45 mm |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 7.4 mm |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 C |
| Product colour | Black |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 C |
| Weight | 66 g |
| Width | 135.4 mm |
