











Lexar LD5U16G56C46ST-BGS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MT/s 262-pin SO-DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexar
- Κωδικός: WLONONWCRPOYA
- Βάρος(kg): 0.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 4.60cm x 1.40cm
- EAN: 0843367132782
323,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 260,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| CAS Latency | 46 |
| Component for | PC |
| Depth | 31.2 mm |
| Guarantee | G024M |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| On-Die ECC | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 C |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 C |
| Width | 133.3 mm |
