



Lenovo 4X71N34265 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lenovo
- Κωδικός: WLONONWCRPUCL
- Βάρος(kg): 0.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 1.70cm x 5.80cm
- EAN: 0195892093176
545,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 439,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Component for | Laptop |
| Depth | 1.2 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 30 mm |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Package weight | 35 g |
| Package width | 157 mm |
| Weight | 15 g |
| Width | 69.6 mm |
