



G.Skill Trident Z5 Neo RGB F5-5600J4645A32GX1-TZ5NR memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5 5600 MT/s 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRPO61
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 4711549511181
670,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 540,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) version | 1.0 |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 46 |
| Component for | PC/Server |
| Cooling type | Heatsink |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| SPD profile | Yes |
