







G.Skill Ripjaws V F4-2666C19Q-128GVK memory module 128 GB 4 x 32 GB DDR4 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRPODS
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 4713294224613
3.060,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.467,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 19 |
| Component for | PC/Server |
| Country of origin | Taiwan |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Internal memory | 128 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory channels | Dual-channel/Quad-channel |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 4 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
