











G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 2X32GB 5600MHZ 1,1V
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: PAMGSKSOO0050
- Βάρος(kg): 0.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.20cm x 13.90cm x 1.80cm
- EAN: 4713294233806
1.148,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 926,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| CAS Latency | 46 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| Guarantee | G060M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| SPD profile | Yes |
