







G.Skill Ripjaws S5 F5-5200J4040A32GX2-RS5K memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5200 MT/s 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRPOK3
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.80cm x 13.80cm x 2.00cm
- EAN: 4713294235763
2.724,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.196,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 40 |
| Component for | PC |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5200 MHz |
| Memory data transfer rate | 5200 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| On-Die ECC | Yes |
