







G.Skill Ripjaws M5 RGB F5-6000J3636F16GX2-RM5RK memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRPOO5
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.50cm x 16.00cm x 1.40cm
- EAN: 4713294235336
3.315,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.674,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 36 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Lead plating | Gold |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.35 V 1.1 V |
