











G.Skill Ripjaws M5 RGB F5-5200J4040A16GX2-RM5RW memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRPNY8
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 4713294235732
818,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 660,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 40 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 5200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
