



G.Skill Ripjaws F4-2666C19D-16GRS memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 260-pin SO-DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRPOR8
- Βάρος(kg): 0.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 1.00cm x 16.00cm x 14.00cm
- EAN: 4713294220844
549,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 443,46€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| CAS Latency | 19 |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
