







G.Skill Flare X5 F5-6000J3636F32GX2-FX5W memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCROYCM
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 19.00cm x 14.00cm
- EAN: 4713294237644
1.089,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 878,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 36 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 33 mm |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
| SPD profile | Yes |
