





G.Skill Flare X5 F5-6000J2836G32GX2-FX5W memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 4800 MT/s 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRPOLX
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.10cm x 18.90cm x 13.70cm
- EAN: 4713294237941
2.447,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.974,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | PC |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.4 V |
