



G.Skill Flare X5 F5-5200J4040A24GX2-FX5 memory module 48 GB 2 x 24 GB DDR5 4800 MT/s 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRPONX
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.80cm x 22.00cm x 14.00cm
- EAN: 4713294235589
8.167,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 6.586,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 40 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 33 mm |
| Internal memory | 48 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 5200 MHz |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 24 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
