



G.Skill 4GB DDR4 memory module 1 x 4 GB 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCROXYM
- Βάρος(kg): 0.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.40cm x 1.20cm x 9.20cm
- EAN: 4719692006844
111,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product colour | Black |
