





G.Skill 4GB DDR3-1600 memory module 1 x 4 GB 204-pin SO-DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRPU47
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 1.50cm x 7.00cm
- EAN: 4711148599986
74,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| CAS Latency | 9 |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Height | 30 mm |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory channels | Single-channel |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 204-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Width | 67.6 mm |
