





G.Skill 16GB DDR3-1600 memory module 2 x 8 GB 1600 MHz
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCROK25
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.00cm x 22.10cm x 14.50cm
- EAN: 4711148597845
236,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 190,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 10 |
| Component for | PC/Server |
| Cooling type | Heatsink |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.5 V |
| SPD profile | Yes |
| Warnings | Do not disassemble or open the memory modules. Dispose of in accordance with local regulations for electro-waste. Keep away from children. |
