



DELL AB120719 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: WLONONWCRPU34
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 10.00cm x 10.00cm
- EAN: 5397184456729
758,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 611,56€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Chips organisation | 2Rx8 |
| Compatible products | - Precision Workstation 3640 XE - Precision Workstation 3640 MT - Precision Workstation 3440 XE - OptiPlex 5080 SFF - OptiPlex 5080 MT - OptiPlex 7080 SFF - OptiPlex 7080 MT - Precision Workstation 3440 SFF |
| Component for | PC/Server |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
