



DELL AA579531 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 288-pin DIMM ECC
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: WLONONWCRPUAN
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 10.00cm x 10.00cm
- EAN: 5397184259498
689,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 555,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Chips organisation | 2Rx4 |
| Compatible products | PowerEdge C4140 PowerEdge C6420, FC640, M640, R640, R740, R740xd, R840, R940, T640 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
