



DDR5 Memory Kit 48GB PC 5600 CL46
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Crucial
- Κωδικός: WLONONWCRMOOT
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.40cm x 18.10cm x 0.70cm
- EAN: 0649528938886
545,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 439,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 46 |
| Compliance certificates | REACH RoHS |
| Component for | PC/Server |
| Cooling type | Heatsink |
| ECC | No |
| Guarantee | F024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Internal memory | 48 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 24 GB |
| Memory voltage | 5 V 1.1 |
| On-Die ECC | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
