













DDR4 16GB PC 3200 CL16 CORSAIR retail
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCROUSP
- Βάρος(kg): 0.07kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.70cm x 15.50cm x 1.00cm
- EAN: 0840006652182
224,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 181,28€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| CAS Latency | 16 |
| Compatible products | Intel 300Series,Intel 400 Series,Intel 500 Series,Intel 600 Series,AMD 300 Series,AMD 400 Series,AMD 500 Series |
| Component for | PC/Server |
| Cooling type | Heatsink |
| Country of origin | Taiwan |
| ECC | No |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Product colour | Black |
| SPD latency | 15 |
| SPD profile | Yes |
| SPD speed | 2133 MHz |
| SPD voltage | 1.2 V |
