



Crucial Memory Module 64 Gb 2 X 32 Gb
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Crucial
- Κωδικός: WLONONWCRJFT5
- Βάρος(kg): 0.04kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 1.00cm x 14.00cm x 10.20cm
- EAN: 0649528930002
904,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 729,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 46 |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Guarantee | F024M |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| On-Die ECC | Yes |
