



Crucial CT8G56C46S5 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR5 ECC
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Crucial
- Κωδικός: WLONONWCRGGM6
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.50cm x 17.00cm x 14.50cm
- EAN: 0649528929921
190,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 153,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 46 |
| Component for | Laptop |
| ECC | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| On-Die ECC | Yes |
| Warnings | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health. Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. Keep out of the reach of children. |
