



Crucial CT2K16G4SFRA32A memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3200 MHz
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Crucial
- Κωδικός: WLONONWCRABEM
- Βάρος(kg): 0.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.30cm x 10.20cm x 0.90cm
- EAN: 649528903617
319,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 257,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 22 |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
