



Crucial CT16G4SFRA32AT memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 260-pin SO-DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Crucial
- Κωδικός: WLONONWCROOWS
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.50cm x 1.50cm x 9.20cm
- EAN: 0649528920829
189,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 152,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 22 |
| Compliance certificates | RoHS CE REACH |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Sustainability compliance | Yes |
