



Corsair Vengeance RGB memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM ECC
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRAAPX
- Βάρος(kg): 0.16kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.20cm x 1.10cm x 13.10cm
- EAN: 0840006674900
626,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 505,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 36 |
| Compatible products | Intel 700 Series |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| ECC | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.4 V |
| Product colour | White |
