





CORSAIR Vengeance RGB - DDR5 - sat - 3
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRBODK
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 1.50cm x 16.00cm x 13.00cm
- EAN: 0840006600107
845,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 682,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| CAS Latency | 30 |
| Component for | PC/Server |
| Cooling type | Heatsink |
| ECC | No |
| Guarantee | G036M |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.4 V |
| Product colour | Black |
| SPD profile | Yes |
| Warnings | Do not disassemble by yourself. Product may contain materials harmful to the environment, dispose of in accordance with local regulations. Protect against moisture. |
