











Corsair Vengeance RGB, DDR5-6000, CL36, AMD EXPO - 32 GB Dual Kit, Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRA677
- Βάρος(kg): 0.14kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.20cm x 16.50cm x 1.10cm
- EAN: 840006679653
628,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 506,56€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| CAS Latency | 36 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| Guarantee | F024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.4 V |
| On-Die ECC | Yes |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| SPD profile | Yes |
| Warnings | Protect against moisture. Do not disassemble by yourself. Product may contain materials harmful to the environment, dispose of in accordance with local regulations. |
| Weight | 150 g |
