







Corsair Vengeance RGB CMHC48GX5M2X8000C38 memory module 48 GB 2 x 24 GB DDR5 8000 MT/s 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRPOFH
- Βάρος(kg): 0.14kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 1.20cm x 13.00cm
- EAN: 0840440495703
1.227,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 990,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| CAS Latency | 38 |
| Component for | PC |
| Guarantee | G024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 48 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory data transfer rate | 8000 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 24 GB |
| Memory voltage | 1.4 V |
| Package type | Box |
| SPD profile | Yes |
| Weight | 338 g |
