













Corsair Vengeance RGB CMH64GX5M2B6000Z40 memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6000 MHz
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRAJ45
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.20cm x 16.20cm x 1.00cm
- EAN: 0840006601173
1.205,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 972,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) version | 1.0 |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| CAS Latency | 40 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| Guarantee | G024M |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| SPD profile | Yes |
