



Corsair Vengeance RGB CMH48GX5M2E6000C36 memory module 48 GB 2 x 24 GB DDR5 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRPOBA
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 0840006667100
854,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 689,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Various |
| CAS Latency | 36 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| Guarantee | G024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Internal memory | 48 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 24 GB |
