











Corsair Vengeance RGB CMH32GX5M2B6000C38 memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRGSTB
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.30cm x 16.40cm x 1.30cm
- EAN: 0840006680628
535,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 432,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| CAS Latency | 38 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| Guarantee | G024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
| SPD profile | Yes |
| Weight | 150 g |
