















Corsair Vengeance memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRA679
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.50cm x 0.70cm x 3.50cm
- EAN: 0840006679707
611,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 493,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| CAS Latency | 40 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| Guarantee | G024M |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Lead plating | Aluminium |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Product colour | Black |
| SPD profile | Yes |
| SPD speed | 4800 MHz |
| Weight | 130 g |
