















Corsair Vengeance memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5200 MHz
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRBGLX
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.20cm x 15.40cm x 1.00cm
- EAN: 840006659464
717,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 579,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| CAS Latency | 40 |
| Compatible products | Intel 600 Series |
| Component for | PC/Server |
| Cooling type | Heatsink |
| Country of origin | Taiwan |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 5200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Product colour | Black |
| SPD latency | 40 |
| SPD profile | Yes |
| SPD speed | 4800 MHz |
| SPD voltage | 1.1 V |
