
Corsair Vengeance memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 260-pin SO-DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRED27
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 2.00cm x 16.50cm
- EAN: 0840006642299
216,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 174,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| CAS Latency | 22 |
| Compatible products | for 11th Generation Intel Core Processors |
| Component for | Laptop |
| Cooling type | Heatsink |
| Country of origin | Taiwan |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory channels | Single-channel |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product colour | Black |
