











Corsair Vengeance LPX memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRFYHY
- Βάρος(kg): 0.07kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.70cm x 15.50cm x 1.00cm
- EAN: 0843591077927
138,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 111,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| CAS Latency | 16 |
| Component for | PC/Server |
| Cooling type | Heatsink |
| Country of origin | China |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3000 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.2 V 1.35 V |
| Product colour | Black |
