
Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4-2400 memory module 1 x 16 GB 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRPOHJ
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 0843591084246
217,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 175,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| CAS Latency | 14 |
| Component for | PC/Server |
| Cooling type | Heatsink |
| Country of origin | China |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product colour | Black |
